Close

Založení společnosti na míru

Vy jste jedineční a vaše podnikání také! Založit online formulářem společnost nebo koupit si ready-made zvládne každý. CO UMÍME je upravit již na začátku stanovy společnosti, tak aby sedly k vašemu podnikání a vašim potřebám. Vyřešíme za vás ochranné známky, nastavíme podíly na zisku, nebo vyřešíme dědění podílu. To všechno a mnohem víc je tzv. tailoring společnosti.

KOMU se hodí tailoring podnikání? Zejména obchodním partnerům, kteří vstupují do podnikání společně. Vznikajícím značkám, které si chtějí registrovat svůj brand. Lékařům, kteří zakládají novou ordinaci, kterou v budoucnu budou chtít někomu přenechat. Každé povolání i podnikání má svá úskalí. Zajímá Vás co všechno umíme a nebo co všechno se dá ve stanovách společnosti upravit?

UŠETŘÍTE PENÍZE I zde platí přirovnání, že kvalitně ušitý oblek vám vydrží věky a oblečení z konfekce je na jednu sezónu. Stejné je to s nastavením podnikání, nečekají vás žádné další návštěvy u notáře a zbytečné poplatky na kolcích. OCHRANA PRO VÁS I VAŠE PODNIKÁNÍ. Očekávané i neočekávané události jako předkupní právo, dědění, exekuce, insolvence nebo možný vstup investora můžete dopředu upravit ve stanovách. Myslete na svoje bezpečí. UŠETŘÍTE SVŮJ ČAS My přesně víme, co potřebujete a jak to zařídit za co nejkratší dobu. PODPORA pokud v budoucnu budete potřebovat pomoci jsme tu pro Vás i s výhodnějšími tarify za naše služby. PARTNERSTVÍ. S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé a oboustranně výhodné win-win vztahy. Nenutíme Vám nic, co nepotřebujete

JSME EXPERTI.  Založením, nebo převodem společnosti naše služby nekončí. Naše advokátní kancelář, která se zabývá obchodním právem (smlouvami, fúzemi, vymáháním pohledávek, atd). DOSTUPNOST. Kanceláře máme v Praze a v Brně. V každé kanceláři máme advokáta a koncipienty s konkrétní specializací. SPOLEHLIVOST 89% klientů s námi pokračuje dlouhodobě. A v tom se lišíme oproti konkurenci na trhu.

Ceny: založení s.r.o. společnosti bez úpravy společenské smlouvy – 3.900,- Kč + poplatky notáři

nebo

založení s.r.o. společnosti na míru (tailor made company) – 6.900,-Kč + poplatky notáři

Tailoring společnosti zahrnuje hodinovou osobní schůzku a vysvětlení všech ustanovení společenské smlouvy a zároveň úpravu společenské smlouvy dle přání klienta (dále klikněte na záložku TAILORING společnosti)

 

Objednat konzultaci