Close

Koupě ready made společnosti

Chcete koupit ready-made společnost? Jsme Vám k dispozici. Naše připravené společnosti bez podnikatelské historie mají splacený základní kapitál, ohlášené všechny volné živnosti, jsou přihlášené k dani z příjmů právnických osob a mají bankovní účet.

Společnost se převádí notářským zápisem a to je ideální čas, kdy si můžete nechat upravit stanovy a nezaplatit u notáře ani korunu navíc! Podívejte se, co pro Vás při tailoringu společnosti můžeme udělat (vložit odkaz na další záložku)

Ready-made společnosti jsou vhodné pro ty, kteří pospíchají. Za společnost můžete jednat od okamžiku převodu obchodního podílu.

PODPORA pokud v budoucnu budete potřebovat pomoci jsme tu pro Vás i s výhodnějšími tarify za naše služby. PARTNERSTVÍ. S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé a oboustranně výhodné win-win vztahy. Nenutíme Vám nic, co nepotřebujete

JSME EXPERTI.  Založením, nebo převodem společnosti naše služby nekončí. Naše advokátní kancelář, která se zabývá obchodním právem (smlouvami, fúzemi, vymáháním pohledávek, atd). DOSTUPNOST. Kanceláře máme v Praze a v Brně. V každé kanceláři máme advokáta a koncipienty s konkrétní specializací. SPOLEHLIVOST 89% klientů s námi pokračuje dlouhodobě. A v tom se lišíme oproti konkurenci na trhu.

Cena: 12.900,- Kč + poplatky notáři

I v případě převodu ready made společnosti Vám můžeme ušít společenskou smlouvu na míru (viz. záložka Tailor Made/Založení společnosti na míru), a to za cenu 3.000,-Kč